AKTUALNOŚCI

 • 2016-12-09

  Wolontariat w mieleckim schronisku dla zwierząt .

  Po raz kolejny firma Rolmlek , tym razem wraz z firmą DOLINA NOTECI www.dolina-noteci.pl  która zobowiązała się powielać akcję pomocy dla mieleckiego schroniska, obdarowali zwierzaki  w przeróżne przysmaki.

  Nasi pracownicy razem z rodzinami udzielają się w schronisku  nie tylko przy pomocy w zdobywaniu pożywienia dla tych kochanych stworzeń ale również w wyprowadzaniu ich na spacery, karmieniu  i zabawą. Zwierzęta te są często po ciężkich przejściach a ich życie przed trafieniem do schroniska jest dla nas białą kartą, dlatego staramy się zapewnić im dużo cierpliwości , zrozumienia i miłości.

   

  „Żadna najcenniejsza rzecz ani przedmiot nie wzbogaca naszego życia tak jak obecność zwierzaka.
  Jest lekarstwem na nasze smutki i samotność, obdarza nas przyjaźnią bezinteresowną, czystą i wielką. Taka przyjaźń to dar niezwykle rzadki i cenny.”

   

  Pragniemy serdecznie podziękować

  Firmie Dolina Noteci

  Za zaangażowanie , bezinteresowną pomoc i miłość do zwierząt oraz, że przyczynili się – i robią to nadal – do polepszenia warunków bytowych naszych  schroniskowych psów i kotów. Czynienie dobra na rzecz braci mniejszych, zmienia świat na lepszy, a o takim świecie marzy każdy z nas. Pamiętajmy więc o tym, że marzenia się spełniają...:)

   

   

  Przy okazji wizyty nowa sunia dostała na imię Tyśka :)

  Przejdź do galerii