AKTUALNOŚCI

 • 2018-01-05

  KONKURS DLA SZKÓŁ 2018 "W KRAINIE MOJEGO ZDROWIA...."

        Zdrowie należy do wartości, które cenimy sobie najbardziej i w dużym stopniu zależy ono od stylu życia jaki prowadzimy, a w szczególnosci od sposobu żywienia i aktywności fizycznej.

  Prawidłowa dieta jest jednym z najważniejszych czynnkików decydujących o właściwym rozwoju   i zachowaniu przez nas dobrego stanu zdrowia. Stanowi ona również narzędzie walki z wieloma chorobami  cywilizacyjnymi.

      Celem "Programu dla szkół"jest zmiana nawyków żywieniowych dzieci poprzez zwiększenie udziału owoców, warzyw, mleka oraz jego przetworów w codziennej diecie, a także propagowanie zdrowego odżywiania w różnych działaniach edukacyjnych.

      Jako zatwierdzony dostawca ROLMLEK – w tym roku również ogłasza konkurs tematycznie związany z programem oraz jego realizacją w szkołach podstawowych w klasach I-V.

   

        Kto może wziąć udział w Konkursie???

   

    Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas I- V szkół podstawowych, w których "Program dla szkół"realizuje ROLMLEK;

   

      Czego oczekujemy od Uczestników???

   

     Przesłania zdjęcia klasy, na którym zostaną sfotografowani uczniowie prezentujący jak w ich klasie wygląda spożywanie produktów przekazywanych w ramach "Programu dla szkół" ;

  Zdjęcie uczniów należy przesłać na formacie A4 na adres Organizatora do 15.05.2018 roku.

   

   

      Ile prac konkursowych może nadesłać jedna szkoła???

   

       Z jednej szkoły podstawowej można nadesłać jedno zdjęcie konkursowe tylko jednej wybranej klasy objętej "Programem dla szkół" (tj. klas od I doV).

   

     Jakie Nagrody???

   

     Spośród nadesłanych zdjęć przez Szkoły, które wezmą udział w naszym Konkursie zostaną rozlosowane trzy nagrody pieniężne – w tym roku nagroda zostanie przekazana na rzecz Szkoły:

   

    I    miejsce –  500 złotych (brutto);

    II   miejsce –  300 złotych (brutto);

    III  miejsce – 200 złotych (brutto);

   

   

      O terminie losowania nagród poinformujemy na naszej stronie internetowej www.rolmlek.pl oraz na Facebook po upływie terminu nadsyłania prac.

  Przejdź do galerii