AKTUALNOŚCI

 • 2016-03-25

  XI edycja międzywojewódzkiego konkursu MEGAMÓZGI 2016

     22 marca br. w  Zespole Szkół w Siedliskach – Bogusz odbyła się XI edycja międzywojewódzkiego konkursu MEGAMÓZGI 2016 objęta patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Konkurs obejmuje wiedzę uczniów z zakresu nauk matematyczno-przyrodniczych.

 • 2016-03-18

  Skończył się czas nadsyłania prac (11.03.2016) na konkurs dla szkół : "Moda Według Ekologa" i "Nie wyrzucaj – baw się dobrze"

  Skończył się czas nadsyłania prac (11.03.2016) na konkurs dla szkół ogłoszony przez firmę ROLMLEK w ramach prgramu "Szklanka Mleka" oraz "Owoce i Warzywa w Szkole" na rok szkolny 2015/16. Hasła konkursu to: "Moda Według Ekologa" ( dla klas 0-III) i "Nie wyrzucaj – baw się dobrze" (dla klas IV-VI).

     Miło nam poinformować, że w konkursie wzięło udział 51 placówek szkolno-oświatowych, a w wykonanie nadesłanych prac zaangażowało się łącznie 155 uczniów wraz z rodzicami i nauczycielami prowadzącymi.

 • 2015-11-09

  Konkurs Artystyczno-Ekologiczny dla uczniów szkół podstawowych

  " Nie wyrzucaj – baw się dobrze" oraz "Moda według ekologa" to artystyczno-ekologiczne akcje dla szkół podstawowych, które mają podpisaną umowę z Firmą Rolmlek Sp. J.- organizatora konkursu . Termin trwania akcji 09.11.2015 do 11.03.2016 . Obydwie akcje  wspiera Fundacja "Mleko dla Szkół, Mleko dla Zdrowia " oraz OT ARR w Rzeszowie i skierowane są do oddziałów zerowych"0" i uczniów klas I-III -temat : "Moda według ekologa" oraz klas IV-VI -temat: "Nie wyrzucaj -baw się dobrze". Głównym materiałem wykorzystanym do prac uczniów muszą być kartoniki z mleka dostarczanego uczniom w ramach programu "Szklanka Mleka".

  Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami  .

  ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU I ŻYCZYMY MIŁEJ ZABAWY !!!

   

 • 2015-09-30

  Cennik mleka dotowanego na rok szkolny 2015/2016

 • 2014-12-15

  Konkurs dla szkół i przedszkoli "Uśmiechnij się"

                                                „UŚMIECHNIJ SIĘ”!!!

    

   Firma ROLMLEK zachęca uczniów przedszkoli, szkół podstawowych oraz gimnazjów biorących udział w programie „Szklanka Mleka” do wzięcia udziału  w Konkursie plastyczno  – literackim pod hasłem: „+1U – UŚMIECHNIJ SIĘ!!!'.  Postanowiliśmy, że przewodnim hasłem tegorocznego konkursu będzie jedna z zasad profesora Stanisława Bergera – zasłużonego twórcy i członka Fundacji Mleko dla Szkół, Mleko dla Zdrowia. Na naszych kalendarzach jak i plakatach informujących       o programie „Mleko w Szkole”, możecie Państwo jak i Uczniowie odczytać 6 zasad zdrowych nawyków żywieniowych, opracowanych właśnie przez prof. Bergera według jego klucza, tj. 6U + 1U!  

  • UROZMAICENIE
  • UMIARKOWANIE
  • UREGULOWANE
  • UMIEJĘTNOŚĆ PRZYRZĄDZANIA POTRAW
  • UPRAWIANIE SPORTU
  • UNIKANIE NADMIARU

                                 +1 U UŚMIECHNIJ SIĘ!!!

   

  Wszystkie te zasady mówią nam o zdrowych nawykach żywieniowych, jakie powinniśmy

  my - dorośli wdrażać w nasze życie i w umiejętny sposób zachęcić dzieci – uczniów, aby

   już od najmłodszych lat dbali o to co i w jaki sposób jedzą.

   

                                       ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU !!!

                                               ORGANIZATORZY !!!