Ci sami ludzie, to samo miejsce, nowe rozwiązania…​

Witamy serdecznie na naszej nowej stronie hurtowni nabiałowo-spożywczej www.rolmlek.pl z główną siedzibą w Mielcu przy ul. Racławicka 17 oraz z oddziałem w Dębicy przy ul. Drogowców 2.  Mimo panującej sytuacji w kraju oraz na świecie, nasza firma rozwija się dla klientów, ponieważ cenimy sobie zadowolenie klienta z naszych produktów i usług.

Z myślą o naszych obecnych jak i nowych klientach postanowiliśmy uruchomić E-hurtownie, która pomoże nam usprawnić pracę, a klientom zaoszczędzi czasu, który jest dziś tak bardzo cenny. Dzięki takiej opcji będą mogli państwo zamówić towar online szybko, sprawnie i wygodnie. Więcej informacji o E-hurtowni znajdą państwo w artykule pod tym linkiem „link”.

Zapraszamy również do naszej samoobsługowej hali przy ul. Racławicka 17 w Mielcu lub w Dębicy przy ul. Drogowców 2, za zakupy zapłacą państwo gotówką lub kartą przy czym w między czasie można napić się darmowej aromatycznej kawy prosto z ekspresu. Dokładamy wszelkich starań, aby mogli państwo zrobić bezpiecznie zakupy.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do współpracy z nami, to się opłaca!