ZARZĄD

Historia Firmy

Firma Handlowa Rolmlek powstała w 2008 roku w Mielcu w wyniku przekształcenia Mleczarskiego Centrum Handlowego RSM Rolmlecz w samodzielny podmiot. Działalność firmy opiera się głównie na sprzedaży i dystrybucji markowych produktów nabiałowych do sklepów detalicznych, sieci handlowych oraz hurtowni na terenie woj. podkarpackiego, małopolskiego i świętokrzyskiego.

Nasza firma została zatwierdzona w 2009 r przez Agencję Rynku Rolnego jako „Dostawca” do uczestnictwa w mechanizmie Dopłaty do spożycia mleka i przetworów mlecznych w placówkach oświatowych” funkcjonującego w Unii Europejskiej w ramach Wspólnej Polityki Rolnej oraz w programie „Owoce w szkole”.

 Zaopatrujemy w mleko i owoce około 100 szkół. Wśród produktów oferowanych uczniom w ramach programu znajdują się: mleko bez dodatków smakowych, mleko o smaku czekoladowym, waniliowym oraz pitne jogurty brzoskwiniowe i truskawkowe. Mleko i produkty mleczne dostarczane są w kartonikach ze słomkami o pojemności 0,25l. Współpracujemy z Fundacją „Mleko dla szkół mleko dla zdrowia”, której założycielami są naukowcy i specjaliści z SGGW, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Instytutu Matki i Dziecka oraz Elopak S.A. aktywnie wspierający rozwój programu.

Nasza misja

Misja naszej firmy jest zbieżna z celem „Programu dla szkoł”, którego zadaniem jest promowanie zdrowych nawyków żywienioiwych i aktywnego stylu życia wśród młodego pokolenia. Dbamy również o to, aby nasi klienci mieli dostęp do produktów najwyższej jakości.

Marek Duchalski – prezes zarządu

Władysław Żola – wiceprezes zarządu