O FIRMIE

Firma Handlowa Rolmlek powstała w 2008 roku w Mielcu w wyniku przekształcenia Mleczarskiego Centrum Handlowego RSM Rolmlecz w samodzielny podmiot. Działalność firmy opiera się głównie na sprzedaży i dystrybucji markowych produktów nabiałowych do sklepów detalicznych, sieci handlowych oraz hurtowni na terenie woj. podkarpackiego, małopolskiego i świętokrzyskiego.

Nasza firma została zatwierdzona w 2009 r przez Agencję Rynku Rolnego jako „Dostawca” do uczestnictwa w mechanizmie Dopłaty do spożycia mleka i przetworów mlecznych w placówkach oświatowych” funkcjonującego w Unii Europejskiej w ramach Wspólnej Polityki Rolnej oraz w programie „Owoce w szkole”.

 Zaopatrujemy w mleko i owoce około 250 szkół. Wśród produktów oferowanych uczniom w ramach programu znajdują się: mleko bez dodatków smakowych, mleko o smaku czekoladowym, waniliowym oraz pitne jogurty brzoskwiniowe i truskawkowe. Mleko i produkty mleczne dostarczane są w kartonikach ze słomkami o pojemności 0,25l. Współpracujemy z Fundacją „Mleko dla szkół mleko dla zdrowia”, której założycielami są naukowcy i specjaliści z SGGW, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Instytutu Matki i Dziecka oraz Elopak S.A. aktywnie wspierający rozwój programu.

MISJA

Misją Firmy Rolmlek jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości. Realizując zadania Partnera „ Programu Dla Szkół”, dbamy o to, aby dzieci otrzymywały produkty mleczne oraz porcje owocowo-warzywne najlepszej jakości.

ZARZĄD

Marek Duchalski
Władysław Żola